Порошенку виписали підозру у держзраді
  • Додому
  • Блоги
  • Порошенку оголошено підозру про державну зраду та сприяння тероризму
Блоги

Порошенку оголошено підозру про державну зраду та сприяння тероризму

Редакція Lugansk-uncensored може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів. 

За матеріалами Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань п’ятому Президенту і чинному народному депутату Петру Порошенку оголошено підозру у вчиненні злочинів, передбачених статтями 111 «Державна зрада» та ч. 1 ст. 258-3 «Сприяння діяльності терористичних організацій» Кримінального кодексу України.

Слідство вважає, що під час виконання повноважень Президента високопосадовець поставив Україну в енергетичну залежність від РФ та підконтрольних їй ватажків псевдореспублік.

В основу підозри лягли покази свідків, висновки судових експертиз, аудіофайли, документи, на яких зафіксована інформація періоду 2014-2015 років та інші докази.

У своїй сукупності вони свідчать, що Петро Порошенко, перебуваючи в той час на посаді Президента України, використав надані йому повноваження та інструменти впливу, щоб контракти з ПАР були розірвані. А потім на вимогу представників РФ організував підписання від імені України контрактів на постачання вугілля з непідконтрольних територій, а незаконні схеми для постачання вугілля з тимчасово окупованих територій на державні підприємства України були організовані за сприяння народного депутата Віктора Медведчука під впливом РФ.

За версією слідства, такі дії були допомогою РФ і терористичним організаціям, так званим Л/ДНР, у підривній діяльності проти України. А відтак є однією з форм державної зради.

Схожі повідомлення

«Можешь кувыркаться на полу, звать на помощь, если повезет, кто-то придет…» — как в ЛНР лечат коронавирусных больных

Смотрящий по ЛНР «Магадан» поздравил сотрудников НВФ с профессиональным праздником

Андрей Махно

Вакцинация провалена: в ЛНР составляют списки

Главарь террористов «ЛНР» объявил о будущем присоединении Донбасса к России

Андрей Махно

МГБ ЛНР: сборище алкашей, наркоманов и извращенцев. Куда смотрит ФСБ?

Блогер из ОРЛО рассказал, кто убил известного командира НВФ «ЛНР»

Андрей Махно